חייגו עכשיו: 09-9512199

שאלות נפוצות

מהי הלבנת שיניים של makeUsmile?

זהו למעשה תהליך הלבנה אשר מבהיר אמיל ודנטין שהתכהו. שיטה זו פועלת על ידי הנחת תמיסת ג'ל עדינה על סד שקוף שמותאם לשיניים ומורכב עליהם ומנורה כחולה המזרזת את תהליך ההלבנה.

מה גורם לכתמים ולכהות הצבע?

קיימות מספר סיבות. הנפוצות ביותר הן הזדקנות השן, צריכה של חומרים מכתימים (קפה, תה, קוקה קולה, טבק), טראומה, הכתמה . בתהליך בניית השן צריכת פלאוריד באופן מופרז יכולה אף היא לגרום לכהות שיניים.

למי מתאימה הלבנת שיניים של makeUsmile?

כמעט לכל אחד, אבל עלולים להיות מקרים בהם זה לא יעיל. רופא השיניים של makeUsmile יכול להחליט מראש מי מועמד מתאים להלבנה. הלבנת שיניים של  אידיאלית למטופלים בעלי שיניים בריאות ללא שחזורים ששותפים לחיוך לבן וזוהר יותר.

האם התהליך של הלבנת שיניים makeUsmile בטוח?

כן! מחקרים רפואיים מראים כי הלבנת שיניים תחת השגחת רופא שיניים של makeUsmile הינה בטוחה לשיניים ולחניכיים. למעשה רופאים רבים סוברים כי תהליך ההלבנה זה הינו תהליך ההלבנה הקוסמטי הבטוח ביותר הקיים היום.

האם קיימות תופעות לוואי?

יש מטופלים אשר מתלוננים על רגישות זמנית של שיניים לקור במהלך הטיפול תסמינים אלו נעלמים תוך 1-3 ימים לאחר הפסקת הטיפול או סיומו.

כמה זמן התוצאות מחזיקות?

חמש שנים. השיניים תמיד יהיו לבנות מאשר היו בעבר. מטופלים מסוימים יזדקקו להלבנה חוזרת תקופתית למשך יום או יומיים כל שנה עד שנתיים כדי לשמור על שיניים לבנות. רצוי להפחית כמה שיותר צריכת מוצרים כגון: קפה, תה, יין אדום וטבק.

מה ההבדל בין הלבנת שיניים בלייזר לבין הלבנת שיניים בלי לייזר, באיזו טכנולוגיה משתמשים ב- MakeUsmile, ומדוע היא עדיפה?

בהלבנת שיניים בלייזר ישנו חשש כי יווצר נזק לשיניים בטווח הארוך, זאת מכיוון שקרני הלייזר החזקות מופעלת ישירות על השיניים.
אנו ב-makeUsmile משתמשים במכונה ייחודית, המתקדמת ביותר בתחום הלבנת שיניים, הפועלת בעזרת אור כחול המבטיח שהשיניים יהיו לבנות ללא נזק לטווח הארוך.