חייגו עכשיו: 09-9512199

מרפאת שיניים

טיפול שיניים הינו תחום חשוב המלווה אותנו ואת משפחתנו בכל שלב בחיים. אנו עוברים דרך מרפאת שיניים החל מהרגע בו בוקעים השיניים הראשונות, וכלה בנשירתן בגיל מאוחר יותר והחלפתן בשיניים תותבות. לכן, כדאי לחפש ולבחור מרפאת שיניים אחת אשר תלווה אותנו במהלך חיינו, ובה תטופל גם משפחתנו.

כאשר מבצעים חיפוש אחר מרפאת שיניים לכל חברי המשחה, יש לקחת בחשבון את הגילאים השונים של בני המשפחה ולחפש אתר מרפאת שיניים שתוכל להעניק מגוון שירותים רחב לו אנו זקוקים היום, ושירותים להם נזדקק בעתיד. וכן, יש לבחור מרפאת שיניים בה מועסקים כל המומחים בהם יש צורך. חשוב לזכור כי בחירת מרפאת שיניים אחת לכל המשפחה יכולה להפחית הוצאות כלכליות ולהיות נוחה בבחירת זמני הטיפול של בני המשפחה ובעת תכנון טיפולי שיניים ארוכי טווח.

כיצד בוחרים מרפאת שיניים?

בעת בחירת מרפאת שיניים יש לבדוק את וותק המרפאה. ככל שוותק מרפאת שיניים הוא גבוה יותר, כך הפניות אלה רבות יותר. בנוסף, אם אנשים חוזרים לאותה מרפאת שיניים יותר מפעם אחת, זה מצביע על אופי פעילות המרפאה ועל איכויותיה. בנוסף, ישנן מרפאות שיניים בעלות אביזרים רבים יותר, ויש כאלה עם פחות אביזרים. מרפאת שיניים מאובזרת יותר יכולה לפתור את הבעיה איתה הגעתם במהירות ויעילות רבה יותר מכיוון שיש לה יותר אופציות לטיפול, ומאידך, ייתכן ואפשרות זו תעלה בכסף.

אופציה נוספת היא מרפאת שיניים ציבורית תחת בעלות קופות החולים. מרפאות אלה מתאפיינות במחירים נמוכים יותר, אך לרוב מועסקים שם רופאים מתחילים. עצה אחרונה- להקשיב לחברים ומכרים. התייעצות עם אנשים קרובים לפני בחירת מרפאת שיניים יכולה לסייע מאד בבחירה. ניתן לשאול אנשים אלה מדוע הם ממליצים על מרפאה אחת ולא על אחרת, מה מצא חן בעיניהם באותה מרפאה ומה פחות. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי לעיתים אנשים מושפעים מאופי הרופאים ומאווירת המרפאה, וזה לאו דווקא מצביע על יעילות וטיב הטיפולים הנעשים בה.

למה כדאי מרפאה אחת?

כאשר כל חברי המשפחה חברים במרפאת שיניים אחת, גדלים הסיכויים להנחות בעת ביצוע הטיפולים השונים. בנוסף, ניתן לקבוע טיפולים לאותו יום בזמנים עוקבים על מנת לחסוך בנסיעה, והתשלומים ופריסתם קלים יותר למעקב כאשר כולם תחת מרפאת שיניים אחת.

דבר חשוב נוסף, הוא שבני המשפחה יכולים ליצור קשרים קרובים יותר עם הרופאים המטפלים, וכך נבנה אמון. כאשר ישנה היכרות עם הצוות הרפואי, האווירה משתנה ותחושת הלחץ והחרדה מהטיפול פוחתת.

קראו אודות רופא השיניים