חייגו עכשיו: 09-9512199

הלבנת שיניים צהובות

האם קיימת איזושהי השפעה חברתית על צבע השיניים? ניתן להגיד בוודאות על אדם בעל שיניים לבנות וצחורות ופה בעל מראה אסתטי ובריא שהוא ישמח לחייך ולהראות את חיוכו הבוהק לכל העולם.

על אותו המשקל, אדם בעל שיניים צהובות ינסה לעשות כל שביכולתו להסתיר את חיוכו, ואף ינסה להשאיר את פיו סגור רב הזמן, כל זאת ללא מודעות להרגל שפיתח לעצמו. כל זאת משליך להתנהגויות והרגלים ברמה הפסיכולוגית וכן לקשיים חברתיים והרגשה לא נעימה.

כיצד השיניים נהיות צהובות?

קיימות סיבות רבות לכך ששיניים הופכות לצהובות: מאכלים שונים שמכתימים את השיניים כגון קפה, יין , תה וכל דבר שמכניסים לפה שהוא בעל צבע חזק. כמובן גם שעישון גורם לשיניים צהובות, וכן תרופות אנטיביוטיקה.

גורם נוסף המשפיע על הפיכת שיניים לבנות לצהובות הוא טיפוח השיניים וההיגיינה היום יומית של הפה. אי הקפדה על צחצוח שיניים או צחצוח בצורה לא נכונה גורמים לשיניים להצהיב.

פתרון לבעיית שיניים צהובות

מהם הטיפולים הקיימים כיום להלבנת שיניים?

למי שרוצה להנות משינים לבנות מומלץ קודם כל לנסות לשנות הרגלים אשר גורמים לשיניים להצהיב: לנסות לאכול ולשתות כמה שפחות דברים אשר גורמים להכתמת השיניים, ומומלץ להקפיד עד כמה שאפשר על היגיינת הפה כדי שאחרי טיפול הלבנת שיניים השיניים ישארו לבנות לאורך זמן.

ישנן מספר דרכים כיום לבצע הלבנת שיניים. רוב המוצרים שקיימים היום בשוק, כגון משחות להלבנת שיניים ומדבקות להלבנת שיניים, אינן יעילות מספיק, ולרב מבהירות מעט את צבע השיניים.
מחקרים רפואיים, רופאי שיניים ולקוחות שניסו את המוצרים מעידים שמי שחושק בשיניים לבנות צריך לעבור הלבנת שיניים מקצועית אצל רופא שיניים.

הלבנת שיניים עושים רק אצל המומחים

הבעיה מתחילה בכך שרב רובם של רופאי השיניים עוסקים בעיקר ברפואת שיניים מסורתית, ולא מתמקצעים בתחום הלבנת שיניים ואסתטיקה, ולכן אין להם את הידע ואת הניסיון המתאימים בכדי לספק את התוצאות הרצויות.

בנוסף, כמו בהרבה תחומים נוספים, ישנה התקדמות טכנולוגית רבה בתחום הלבנת השיניים, וכיום יש ציוד ומכונות חדשניות שמביאות תוצאות מדהימות של שיניים לבנות בזמן קצר.

הציוד הטכנולוגי המתקדם הוא יקר מאוד ולכן רופאי השיניים מעטים רוכשים אותו בשביל מספר הטיפולים הקטן שהם מבצעים. לכן אצל רופא השיניים לרב לא תמצאו את הפתרון הטוב לשיניים צהובות

בחברה שמתמקצעת רק בהלבנת שיניים, תמצאו גם את רופאי השיניים הטובים ביותר, בעלי הנסיון והידע המקצועי בתחום הלבנת שיניים וגם את המילה האחרונה של הטכנולוגיה בתחום הלבנת השיניים.
ב  תצאו בוודאות עם שיניים לבנות וחיוך מדהים.

חזרה למאמרים בנושא הלבנת שיניים.